نرم‌افزار جامع حسابداری كيان

بخش دانلود مربوط به برنامه حسابداری کیان – روایت ۱۴۰۰

قابل توجه مشترکین قدیمی نرم‌افزار جامع حسابداری کیان: براي استفاده از امكانات حسابداري كيان – روايت ۱۴۰۰  

می‌بايستي قفل سخت‌افزاري مخصوص روایت ۱۴۰۰ را خریداری فرمایید و برنامه‌ی حسابداری خود را ارتقاء را دهید. (کسب اطلاعات بیشتر)

 


 

با نرم‌افزار ایستگاه فروش کیان (باجه) بیشتر آشنا شوید …

 

با سیستم مکانیزه نرم‌افزار جامع حسابداری کیان بیشتر آشنا شوید …

 

آيا شما آخرين بروزرساني برنامه را داريد؟

 


 

دانلود نرم‌افزار جامع حسابداری کیان – روایت ۱۴۰۰

تاریخ آخرین بازبینی فنی نرم‌افزار:     ۲۵-۰۱-۱۴۰۰

توجه: هيچ‌گاه براي ارتقاء نرم‌افزار خود از اين گزينه استفاده نفرماييد.

راهنمای نصب نرم‌افزار

 

دانلود برنامه ارتقاء نرم‌افزار جامع حسابداری کیان – روایت ۱۴۰۰

تاریخ آخرین بازبینی فنی نرم‌افزار:     ۲۵-۰۱-۱۴۰۰

كتاب راهنماي نرم‌افزار

دانلود فونت مخصوص حسابداری کیان در ویندوزهای ۷ – ۸ – ۱۰

راهنمای نصب و استفاده از فونت فارسی

دانلود برنامه مديريت چاپ كيان

راهنمای نصب نرم‌افزار مدیریت چاپ کیان

دانلود برنامه داس پرينت

پس از دانلود فايل را از حالت فشرده خارج نموده و برنامه را نصب نماييد.

راهنمای نصب برنامه داس پرینت

 


 

بخش دانلود مربوط به برنامه حسابداری کیان – روایت ۲۴

دانلود درايور قفل‌هاي RainBow

پس از دانلود فايل، آن را از حالت فشرده خارج نماييد و درايور را نصب نماييد

تا چراغ قفل سخت‌افزاري شما روشن شود.

KeyanAds011

دانلود برنامه نصب نرم‌افزار جامع حسابداري كيان ورژن ۲۴

پس از دانلود فايل را از حالت فشرده خارج نموده و برنامه را نصب نماييد.

جهت استفاده از فايل‌هاي راهنماي نصب به اين لينك مراجعه نماييد.


 

بازديد امروز: 215   /  بازديد ديروز: 410   /  بازديد يك هفته گذشته:   4283     /  بازديد يك ماه گذشته: 18901   /   بازديد يك سال گذشته: 232579

جامع‌ترين

 

نرم‌افزار جامع حسابداري كيان يكي از جامع‌ترين نرم‌افزارهاي حسابداري براي اصناف و بازاريان عزيز مي‌باشد. اين نرم‌افزار با قابليت‌هاي عملياتي فراوان در امور حسابداري، داراي كامل‌ترين و جامع‌ترين گزارشات مديريتي مي‌باشد كه مي‌تواند نياز هر مديري را در تهيه گزارشات برآورده سازد.

اين گزارشات شامل گزارشات آماري، ريالي، تعدادي در سطوح مختلف مشتريان، بانك‌ها، كالاها، اسناد، فاكتورها، چك‌ها و … مي‌باشد

ساده‌ترين

 

نرم‌افزار جامع حسابداري كيان به عنوان جامع‌ترين نرم‌افزار حسابداري به زبان ساده در ميان كاربران معروف و مشهور است چرا كه از همان ابتداي توليد اين نرم‌افزار، قصد و نيت بر همين بوده تا بازاريان و اصناف محترم بتوانند به ساده‌ترين شكل ممكن از امكانات و قابليت‌هاي آن بهره‌مند شوند.

براي كار با اين نرم‌افزار نيازي به تخصص و تسلط بر امور حسابداري كلاسيك و كامپيوتر نيست. از اين رو تمامي كسبه‌ي محترم مي‌توانند به سادگي آن را بياموزند و با آن به شكلي حرفه‌اي و اثربخش كار كنند.

ارزشمندترين

 

ارزشمندي هر نرم‌افزار را مي‌تواند به تعداد كاربران و مدت زماني كه از آن استفاده مي‌كنند، سنجيد. باعث افتخار و مباهات ماست كه نرم‌افزار جامع حسابداري كيان توانسته است از سال ۱۳۷۵ تا كنون، يعني قريب به ۲۵ سال رضايت مشتريان خود را جذب نمايد و در اين مدت در كنار آن‌ها باشد.

ارزشمندي نرم‌افزار حسابداري كيان از منظر ديگري نيز قابل بررسي و تحليل است. با توجه به سادگي و كارآمدي كه اين نرم‌افزار دارد، بازاريان عزيز براي استفاده از آن نيازي به استخدام حسابدار و صرف هزينه‌هاي پرسنلي ديگر ندارند. فرض را بر اين بگذاريد كه نرم‌افزاري با قيمت ۵۰ هزار تومان تهيه كرده باشيد، اگر قرار بر اين باشد كه براي استفاده از اين نرم‌افزار حسابداري با حقوق حداقلي ماهيانه ۹۰۰ هزار تومان استخدام نماييد، هزينه‌ي كاربري اين نرم‌افزار در سال اول نزديك به ۱۲ ميليون تومان خواهد بود. هزينه‌اي كه نرم‌افزار جامع حسابداري كيان به هيچ عنوان به كاربران خود تحميل نمي‌كند. از اين رو مي‌توان آن را به عنوان ارزشمندترين نرم‌افزار حسابداري به حساب آورد.

مطمئن‌ترين

 

اطمينان به هر نرم‌افزار حسابداري، جزء مهمي از نيازهاي كاربران به حساب مي‌آيد. اگر كاربران نتوانند به محاسبات و دقت عمل نرم‌افزار اطمينان نمايند، در عمل نسبت به آن دلسرد و دلزده خواهند شد و به مرور آن را كنار خواهند گذاشت. گاها پيش مي‌آيد كه افراد در كار با نرم‌افزار حسابداري‌شان به اشتباهات فاحشي از سمت نرم‌افزار برمي‌خورند كه هم به لحاظ حيثيتي و هم به لحاظ خسارات مالي برايشان بسيار گران تمام مي‌شود.

از اين رو مي‌توان اطمينان به نرم‌افزار را از منظر مشتريان بسيار مهم دانست. با كمال افتخار به اطلاع شما خواننده محترم مي‌رساند كه در ۲۵ سال فعاليت نرم‌افزار جامع حسابداري كيان در ميان اصناف، توانسته‌ايم جايگاه مطمئن و اطمينان‌بخشي را براي كاربران عزيز فراهم آوريم. بسياري از اوقات پيش آمده كه كاربران عزيز مجبور شده‌اند كه صورتحساب‌هاي نرم‌افزار خود را با مشتريان خود كه از نرم‌افزارهاي ديگري استفاده مي‌كردند، تطبيق دهند و رفع مغايرت نمايند. در تمامي اين موارد، اين عملكرد نرم‌افزار جامع حسابداري كيان بوده كه سربلند بيرون آمده و موجب افتخار و مباهات كاربران خود را فراهم ساخته است. كاربران اين نرم‌افزار به دقت محاسبات و صحت گزارشات آن، به اندازه‌اي اطمينان دارند آن‌گونه كه به چشمان خود مطمئن هستند.

با ما تماس بگیرید 5593 565 0902