چگونه ممكن است يك فرد معمولي حسابدار شود؟

كتاب آشپزي و وسايل آشپزخانه، كسي را آشپز نمي‌كند؛ چگونه ممكن است يك نرم‌افزار حسابداري، يك فرد معمولي را حسابدار نمايد؟

Businessman Overburden with Official Work --- Image by © Images.com/Corbis

به قدري از پاسخ دادن به اين سئوال لذت خواهم برد كه از توصيف آن عاجز هستم. و اين سئوال بسيار خوبي است كه بيشتر بازاري‌ها در ابتدا مي‌پرسند. ما كه مكانيكي بلد نيستيم، با يك جعبه آچار كامل كه مكانيك نمي‌شويم.

پاسخ اين است كه چرا بازاريان خودشان را دست كم گرفته‌اند، يك فرد بازاري معادل تجربه‌اي كه در بازار كسب نموده است، اگر تحصيل مي‌كرد، فوق دكترا مي‌گرفت. چرا اين تجربه و دانش آموخته از بازار را نديده مي‌گيريد. بخش بزرگي از موفقيت و توفيق برنامه مديون بكارگيري صحيح از همين تجارب است. چون از ابتدا استفاده‌كننده‌ي برنامه مشخص بوده، پس ما روش عملكرد برنامه را متناسب با دانش او پياده‌سازي نموده‌ايم و نتايج و گزارشات صادره از برنامه نيز در فهم و درك يك بازاري خواهد بود. در واقع اين برنامه تجربه گران‌بهاي بازاريان را در جهت خدمت به خودشان به كار گرفته است و آن‌ها را با همان معلومات – كه كافي هم هست – تبديل به يك حسابدار نموده است. و بهتر مي‌دانيد كه اگر يك بازاري حسابدار شود بسيار قدرتمندتر از يك فرد عادي كه حسابدار شده، عمل خواهد كرد و نتيجه خواهد گرفت.

توصيه مي‌كنم بازاريان عزيز خودشان را دست كم نگيرند و مدام تكرار نكنند كه از ما گذشته، ما انگليسي بلد نيستيم، ما كجا كامپيوتر كجا، اين كارها به درد جوان‌تر ها مي‌خورد، قدرت يادگيري ما پايين است و جملاتي مشابه از اين دست.

با توكل بر خدا، به خودتان اعتماد كنيد.

جامع‌ترين

 

نرم‌افزار جامع حسابداري كيان يكي از جامع‌ترين نرم‌افزارهاي حسابداري براي اصناف و بازاريان عزيز مي‌باشد. اين نرم‌افزار با قابليت‌هاي عملياتي فراوان در امور حسابداري، داراي كامل‌ترين و جامع‌ترين گزارشات مديريتي مي‌باشد كه مي‌تواند نياز هر مديري را در تهيه گزارشات برآورده سازد.

اين گزارشات شامل گزارشات آماري، ريالي، تعدادي در سطوح مختلف مشتريان، بانك‌ها، كالاها، اسناد، فاكتورها، چك‌ها و … مي‌باشد

ساده‌ترين

 

نرم‌افزار جامع حسابداري كيان به عنوان جامع‌ترين نرم‌افزار حسابداري به زبان ساده در ميان كاربران معروف و مشهور است چرا كه از همان ابتداي توليد اين نرم‌افزار، قصد و نيت بر همين بوده تا بازاريان و اصناف محترم بتوانند به ساده‌ترين شكل ممكن از امكانات و قابليت‌هاي آن بهره‌مند شوند.

براي كار با اين نرم‌افزار نيازي به تخصص و تسلط بر امور حسابداري كلاسيك و كامپيوتر نيست. از اين رو تمامي كسبه‌ي محترم مي‌توانند به سادگي آن را بياموزند و با آن به شكلي حرفه‌اي و اثربخش كار كنند.

ارزشمندترين

 

ارزشمندي هر نرم‌افزار را مي‌تواند به تعداد كاربران و مدت زماني كه از آن استفاده مي‌كنند، سنجيد. باعث افتخار و مباهات ماست كه نرم‌افزار جامع حسابداري كيان توانسته است از سال ۱۳۷۵ تا كنون، يعني قريب به ۲۵ سال رضايت مشتريان خود را جذب نمايد و در اين مدت در كنار آن‌ها باشد.

ارزشمندي نرم‌افزار حسابداري كيان از منظر ديگري نيز قابل بررسي و تحليل است. با توجه به سادگي و كارآمدي كه اين نرم‌افزار دارد، بازاريان عزيز براي استفاده از آن نيازي به استخدام حسابدار و صرف هزينه‌هاي پرسنلي ديگر ندارند. فرض را بر اين بگذاريد كه نرم‌افزاري با قيمت ۵۰ هزار تومان تهيه كرده باشيد، اگر قرار بر اين باشد كه براي استفاده از اين نرم‌افزار حسابداري با حقوق حداقلي ماهيانه ۹۰۰ هزار تومان استخدام نماييد، هزينه‌ي كاربري اين نرم‌افزار در سال اول نزديك به ۱۲ ميليون تومان خواهد بود. هزينه‌اي كه نرم‌افزار جامع حسابداري كيان به هيچ عنوان به كاربران خود تحميل نمي‌كند. از اين رو مي‌توان آن را به عنوان ارزشمندترين نرم‌افزار حسابداري به حساب آورد.

مطمئن‌ترين

 

اطمينان به هر نرم‌افزار حسابداري، جزء مهمي از نيازهاي كاربران به حساب مي‌آيد. اگر كاربران نتوانند به محاسبات و دقت عمل نرم‌افزار اطمينان نمايند، در عمل نسبت به آن دلسرد و دلزده خواهند شد و به مرور آن را كنار خواهند گذاشت. گاها پيش مي‌آيد كه افراد در كار با نرم‌افزار حسابداري‌شان به اشتباهات فاحشي از سمت نرم‌افزار برمي‌خورند كه هم به لحاظ حيثيتي و هم به لحاظ خسارات مالي برايشان بسيار گران تمام مي‌شود.

از اين رو مي‌توان اطمينان به نرم‌افزار را از منظر مشتريان بسيار مهم دانست. با كمال افتخار به اطلاع شما خواننده محترم مي‌رساند كه در ۲۵ سال فعاليت نرم‌افزار جامع حسابداري كيان در ميان اصناف، توانسته‌ايم جايگاه مطمئن و اطمينان‌بخشي را براي كاربران عزيز فراهم آوريم. بسياري از اوقات پيش آمده كه كاربران عزيز مجبور شده‌اند كه صورتحساب‌هاي نرم‌افزار خود را با مشتريان خود كه از نرم‌افزارهاي ديگري استفاده مي‌كردند، تطبيق دهند و رفع مغايرت نمايند. در تمامي اين موارد، اين عملكرد نرم‌افزار جامع حسابداري كيان بوده كه سربلند بيرون آمده و موجب افتخار و مباهات كاربران خود را فراهم ساخته است. كاربران اين نرم‌افزار به دقت محاسبات و صحت گزارشات آن، به اندازه‌اي اطمينان دارند آن‌گونه كه به چشمان خود مطمئن هستند.

با ما تماس بگیرید 5593 565 0902