چرا نرم‌افزار جامع حسابداري كيان تحت شبكه نيست؟

چرا نرم‌افزار جامع حسابداري كيان تحت شبكه نيست؟

Services-network-cloud

شايد تاكنون از خود پرسيده باشيد كه نرم‌افزار جامع حسابداري كيان با اين همه امكانات و معروفيت و محبوبيتي كه در بازار دارد، چرا تحت شبكه كار نمي‌كند؟

بارها و بارها به صورت دوستانه و صادقانه مشتركين عزيز اين مسئله را با ما در ميان گذاشته‌اند كه فلاني فقط به خاطر اين كه نرم‌افزار جامع حسابداري كيان تحت شبكه نبوده‌است، نرم‌افزار ديگري را خيلي گران‌تر خريده، كه يك دهم كيان هم امكانات ندارد، ولي تحت شبكه است و صحبت‌هايي از اين دست.

بد نيست بدانيد كه ما از ابتداي توليد اين نرم‌افزار، هدف‌مان بر اين بوده‌است كه امكاناتي را به برنامه اضافه نماييم كه مناسب مشتركين ما باشد و قابليت اجرايي و كاربردي داشته‌باشد.

حال با توجه به قشر عظيم مشتركين ما كه بازاريان عزيز هستند، بايد مورد بررسي قرار دهيم كه امكان شبكه بر روي اين برنامه چقدر مي‌تواند مفيد واقع شود.

آيا با توجه به هزينه‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري كه شبكه‌نمودن برنامه خواهدداشت، عملي نمودن اين كار مقرون به صرفه خواهدبود؟

آيا با همين مقدار دانش كامپيوتري كه مشتركين ما دارند، امكان كار با نرم‌افزار تحت شبكه ميسر خواهدشد؟

بسياري تصور مي‌كنند كه اگر برنامه امكان شبكه را داشته‌‌باشد، مي‌توان دو و يا چند كامپيوتر را كه در دو طرف يك خيابان هستند و يا مثلا در كوچه پشتي قرار دارند و يا مثلا كامپيوتر مغازه و منزل را كه در دو نقطه از شهر قرار گرفته‌اند را به يكديگر متصل نمايند. اين تصور صحيح نيست. چه به وسيله كابل‌كشي و چه با استفاده از شبكه بيسيم محدوديت مسافت امكان اين كار را به شما نمي‌دهد. پس اگر نرم‌افزار تحت شبكه هم داشته باشيد، اين كار ميسر نيست.

در حال حاضر اگر كامپيوتر شما به مشكلي نرم‌افزاري برخورد نمايد، مي‌توانيد آن را نزد تعميركار خود برده تا آن را ترميم نمايد. اما كامپيوترهاي تحت شبكه را هم به همين راحتي مي‌توان اصلاح نمود؟

اگر قرار باشد تعميركار شما نزد شما بيايد تا مشكلات شما را حل كند، باز هم همان هزينه را خواهدگرفت؟

آيا تأثيري كه عملكرد نادرست كامپيوترها در محيط شبكه بر روي يكديگر مي‌گذارند، به راحتي قابل اصلاح و ترميم است؟

و هزار سئوال ديگر كه براي كار با نرم‌افزارهاي تحت شبكه براي گروه بازاريان مطرح است.

خيلي‌ها تصور مي‌كنند كه با نرم‌افزارهاي تحت شبكه سرعت كار بسيار بالاتر خواهدبود. متد و منطق برنامه‌نويسي در اين گروه از نرم‌افزارها به گونه‌اي است كه اين اتفاق هميشه رخ نمي‌دهد.

شما مي‌توانيد آزمايش كنيد، همان‌گونه كه ما آزمايش كرده‌ايم. يك‌سري اسناد مساوي و برابر را با دو سيستم شروع به ثبت نماييد. مثلا نرم‌افزار جامع حسابداري كيان و نرم‌افزار X . حجم كاري را كه شما با نرم‌افزار جامع حسابداري كيان مي‌توانيد انجام دهيد، در همان مدت زمان با نرم‌افزار ديگر بايد پنج نفري در محيط شبكه انجام دهيد. به اين دليل كه بسياري از كارها در نرم‌افزار جامع حسابداري كيان به دليل متد و منطق پيشرفته‌اي كه در طراحي آن استفاده شده‌است، به صورت اتوماتيك انجام مي‌شود. در حالي كه در نرم‌افزار ديگر تمامي مراحل تنظيم و ثبت سند به عهده كاربر بوده و همين دليل كافي است تا در سرعت عمل نسبت به نرم‌افزار جامع حسابداري كيان بسيار كندتر عمل نمايند.

مطلب مهم‌تر، شرايط فيزيكي و محيطي كاربران ما و سياست كاري آن‌ها مي‌باشد كه اصولا براي يك كامپيوتر هم شايد فضاي مناسبي در اختيار نداشته‌باشند و يا نمي‌خواهند كامپيوترشان در معرض ديد باشد و يا اگر فضاي كافي براي اين كار داشته‌باشند، كامپيوترهاي اضافي آن‌ را ندارد و اگر كامپيوتر را هم داشته‌باشند، پرسنل و نيروي انساني متخصص را نخواهند داشت كه با ساير كامپيوترهاي تحت شبكه كار كنند و اگر همه اين‌ها را هم داشته‌باشند كه ديگر بازاري و مغازه‌دار به حساب نمي‌آيند و جزو گروه مشتركين ما نخواهند بود. (كه مي‌دانيد تامين موارد فوق هزينه‌هاي زيادي خواهدداشت. و اصولا ايجاد شبكه و استقرار نرم‌افزار مالي تحت شبكه براي كمتر از سه كامپيوتر خيلي توجيه اقتصادي ندارد.)

سخن كوتاه كه بهانه‌تراشي نكرده‌ايم، بلكه شرح مطلب داده‌ايم.

به جرات مي‌توان گفت كه براي بيش از ۹۷% از مشتركين ما، نرم‌افزار تحت شبكه مورد استفاده نبوده و مناسب نخواهد بود.

اما نرم‌افزار باجه به عنوان بهترين و مناسب‌ترين جايگزين براي نرم‌افزارهاي تحت شبكه به اين عزيزان پيشنهاد مي‌شود.

ما را فراموش نكنيد، منتظر پيشنهادات و نظرات شما هستيم.

جامع‌ترين

 

نرم‌افزار جامع حسابداري كيان يكي از جامع‌ترين نرم‌افزارهاي حسابداري براي اصناف و بازاريان عزيز مي‌باشد. اين نرم‌افزار با قابليت‌هاي عملياتي فراوان در امور حسابداري، داراي كامل‌ترين و جامع‌ترين گزارشات مديريتي مي‌باشد كه مي‌تواند نياز هر مديري را در تهيه گزارشات برآورده سازد.

اين گزارشات شامل گزارشات آماري، ريالي، تعدادي در سطوح مختلف مشتريان، بانك‌ها، كالاها، اسناد، فاكتورها، چك‌ها و … مي‌باشد

ساده‌ترين

 

نرم‌افزار جامع حسابداري كيان به عنوان جامع‌ترين نرم‌افزار حسابداري به زبان ساده در ميان كاربران معروف و مشهور است چرا كه از همان ابتداي توليد اين نرم‌افزار، قصد و نيت بر همين بوده تا بازاريان و اصناف محترم بتوانند به ساده‌ترين شكل ممكن از امكانات و قابليت‌هاي آن بهره‌مند شوند.

براي كار با اين نرم‌افزار نيازي به تخصص و تسلط بر امور حسابداري كلاسيك و كامپيوتر نيست. از اين رو تمامي كسبه‌ي محترم مي‌توانند به سادگي آن را بياموزند و با آن به شكلي حرفه‌اي و اثربخش كار كنند.

ارزشمندترين

 

ارزشمندي هر نرم‌افزار را مي‌تواند به تعداد كاربران و مدت زماني كه از آن استفاده مي‌كنند، سنجيد. باعث افتخار و مباهات ماست كه نرم‌افزار جامع حسابداري كيان توانسته است از سال ۱۳۷۵ تا كنون، يعني قريب به ۲۵ سال رضايت مشتريان خود را جذب نمايد و در اين مدت در كنار آن‌ها باشد.

ارزشمندي نرم‌افزار حسابداري كيان از منظر ديگري نيز قابل بررسي و تحليل است. با توجه به سادگي و كارآمدي كه اين نرم‌افزار دارد، بازاريان عزيز براي استفاده از آن نيازي به استخدام حسابدار و صرف هزينه‌هاي پرسنلي ديگر ندارند. فرض را بر اين بگذاريد كه نرم‌افزاري با قيمت ۵۰ هزار تومان تهيه كرده باشيد، اگر قرار بر اين باشد كه براي استفاده از اين نرم‌افزار حسابداري با حقوق حداقلي ماهيانه ۹۰۰ هزار تومان استخدام نماييد، هزينه‌ي كاربري اين نرم‌افزار در سال اول نزديك به ۱۲ ميليون تومان خواهد بود. هزينه‌اي كه نرم‌افزار جامع حسابداري كيان به هيچ عنوان به كاربران خود تحميل نمي‌كند. از اين رو مي‌توان آن را به عنوان ارزشمندترين نرم‌افزار حسابداري به حساب آورد.

مطمئن‌ترين

 

اطمينان به هر نرم‌افزار حسابداري، جزء مهمي از نيازهاي كاربران به حساب مي‌آيد. اگر كاربران نتوانند به محاسبات و دقت عمل نرم‌افزار اطمينان نمايند، در عمل نسبت به آن دلسرد و دلزده خواهند شد و به مرور آن را كنار خواهند گذاشت. گاها پيش مي‌آيد كه افراد در كار با نرم‌افزار حسابداري‌شان به اشتباهات فاحشي از سمت نرم‌افزار برمي‌خورند كه هم به لحاظ حيثيتي و هم به لحاظ خسارات مالي برايشان بسيار گران تمام مي‌شود.

از اين رو مي‌توان اطمينان به نرم‌افزار را از منظر مشتريان بسيار مهم دانست. با كمال افتخار به اطلاع شما خواننده محترم مي‌رساند كه در ۲۵ سال فعاليت نرم‌افزار جامع حسابداري كيان در ميان اصناف، توانسته‌ايم جايگاه مطمئن و اطمينان‌بخشي را براي كاربران عزيز فراهم آوريم. بسياري از اوقات پيش آمده كه كاربران عزيز مجبور شده‌اند كه صورتحساب‌هاي نرم‌افزار خود را با مشتريان خود كه از نرم‌افزارهاي ديگري استفاده مي‌كردند، تطبيق دهند و رفع مغايرت نمايند. در تمامي اين موارد، اين عملكرد نرم‌افزار جامع حسابداري كيان بوده كه سربلند بيرون آمده و موجب افتخار و مباهات كاربران خود را فراهم ساخته است. كاربران اين نرم‌افزار به دقت محاسبات و صحت گزارشات آن، به اندازه‌اي اطمينان دارند آن‌گونه كه به چشمان خود مطمئن هستند.

با ما تماس بگیرید 5593 565 0902