نحوه‌ي خريد نرم‌افزار جامع حسابداري كيان چگونه است؟

نحوه‌ي خريد نرم‌افزار جامع حسابداري كيان چگونه است؟

Buy-now-button

قدرت هر نرم‌افزار به پشتيباني و پويايي آن خواهد بود، پس بايد به صورت مكتوب تعهدات پشتيباني توليدكننده‌ي نرم‌افزار از فروشنده اخذ شود. در مورد نرم‌افزار جامع حسابداري كيان نيز همين گونه خواهد بود و با امضا قرارداد تعهدات خود را عملي خواهيم نمود.

اما براي خريد نرم‌افزار كافي است با شماره تلفن ۸۸۸ ۵۵ ۳۸۴ در مشهد (۰۵۱) و يا ساير نمايندگي‌هاي اين دفتر در ساير شهرستان‌ها تماس گرفته و آدرس و تلفن خود را اعلام نماييد، همكاران ما با هماهنگي قبلي در محل موردنظر شما حاضر شده و ضمن امضا و عقد قرارداد، نرم‌افزار را نصب نموده و آموزش آن را آغاز مي‌كنند. در همين قرارداد قيد شده است كه شما مختار هستيد به هر دليلي تا قبل از ۱۵ روز نرم‌افزار را عودت داده و مبلغ پرداختي خود را پس بگيريد. يعني ۱۵ روز فرصت آزمايش و امتحان براي شما با معلم و دوره‌ي آموزشي فراهم است.

شايد با خودتان فكر كنيد كه اگر برنامه طبق ادعا خيلي راحت و آسان است، پس چرا آموزش مي‌دهند. سئوال خوبي است. ما نه به شما حسابداري آموزش مي‌دهيم و نه كامپيوتر. فقط به شما طرز استفاده از برنامه را آموزش خواهيم داد كه البته از روي همين كتاب راهنما نيز مي‌توانيد خودتان ياد بگيريد. اما ما براي سرعت در گرفتن نتيجه و انجام وظيفه و اعلام عرض ارادت به مشتريان و مشتركين جديد اين كار را انجام مي‌دهيم.

جامع‌ترين

 

نرم‌افزار جامع حسابداري كيان يكي از جامع‌ترين نرم‌افزارهاي حسابداري براي اصناف و بازاريان عزيز مي‌باشد. اين نرم‌افزار با قابليت‌هاي عملياتي فراوان در امور حسابداري، داراي كامل‌ترين و جامع‌ترين گزارشات مديريتي مي‌باشد كه مي‌تواند نياز هر مديري را در تهيه گزارشات برآورده سازد.

اين گزارشات شامل گزارشات آماري، ريالي، تعدادي در سطوح مختلف مشتريان، بانك‌ها، كالاها، اسناد، فاكتورها، چك‌ها و … مي‌باشد

ساده‌ترين

 

نرم‌افزار جامع حسابداري كيان به عنوان جامع‌ترين نرم‌افزار حسابداري به زبان ساده در ميان كاربران معروف و مشهور است چرا كه از همان ابتداي توليد اين نرم‌افزار، قصد و نيت بر همين بوده تا بازاريان و اصناف محترم بتوانند به ساده‌ترين شكل ممكن از امكانات و قابليت‌هاي آن بهره‌مند شوند.

براي كار با اين نرم‌افزار نيازي به تخصص و تسلط بر امور حسابداري كلاسيك و كامپيوتر نيست. از اين رو تمامي كسبه‌ي محترم مي‌توانند به سادگي آن را بياموزند و با آن به شكلي حرفه‌اي و اثربخش كار كنند.

ارزشمندترين

 

ارزشمندي هر نرم‌افزار را مي‌تواند به تعداد كاربران و مدت زماني كه از آن استفاده مي‌كنند، سنجيد. باعث افتخار و مباهات ماست كه نرم‌افزار جامع حسابداري كيان توانسته است از سال ۱۳۷۵ تا كنون، يعني قريب به ۲۰ سال رضايت مشتريان خود را جذب نمايد و در اين مدت در كنار آن‌ها باشد.

ارزشمندي نرم‌افزار حسابداري كيان از منظر ديگري نيز قابل بررسي و تحليل است. با توجه به سادگي و كارآمدي كه اين نرم‌افزار دارد، بازاريان عزيز براي استفاده از آن نيازي به استخدام حسابدار و صرف هزينه‌هاي پرسنلي ديگر ندارند. فرض را بر اين بگذاريد كه نرم‌افزاري با قيمت ۵۰ هزار تومان تهيه كرده باشيد، اگر قرار بر اين باشد كه براي استفاده از اين نرم‌افزار حسابداري با حقوق حداقلي ماهيانه ۹۰۰ هزار تومان استخدام نماييد، هزينه‌ي كاربري اين نرم‌افزار در سال اول نزديك به ۱۲ ميليون تومان خواهد بود. هزينه‌اي كه نرم‌افزار جامع حسابداري كيان به هيچ عنوان به كاربران خود تحميل نمي‌كند. از اين رو مي‌توان آن را به عنوان ارزشمندترين نرم‌افزار حسابداري به حساب آورد.

مطمئن‌ترين

 

اطمينان به هر نرم‌افزار حسابداري، جزء مهمي از نيازهاي كاربران به حساب مي‌آيد. اگر كاربران نتوانند به محاسبات و دقت عمل نرم‌افزار اطمينان نمايند، در عمل نسبت به آن دلسرد و دلزده خواهند شد و به مرور آن را كنار خواهند گذاشت. گاها پيش مي‌آيد كه افراد در كار با نرم‌افزار حسابداري‌شان به اشتباهات فاحشي از سمت نرم‌افزار برمي‌خورند كه هم به لحاظ حيثيتي و هم به لحاظ خسارات مالي برايشان بسيار گران تمام مي‌شود.

از اين رو مي‌توان اطمينان به نرم‌افزار را از منظر مشتريان بسيار مهم دانست. با كمال افتخار به اطلاع شما خواننده محترم مي‌رساند كه در دو دهه فعاليت نرم‌افزار جامع حسابداري كيان در ميان اصناف، توانسته‌ايم جايگاه مطمئن و اطمينان‌بخشي را براي كاربران عزيز فراهم آوريم. بسياري از اوقات پيش آمده كه كاربران عزيز مجبور شده‌اند كه صورتحساب‌هاي نرم‌افزار خود را با مشتريان خود كه از نرم‌افزارهاي ديگري استفاده مي‌كردند، تطبيق دهند و رفع مغايرت نمايند. در تمامي اين موارد، اين عملكرد نرم‌افزار جامع حسابداري كيان بوده كه سربلند بيرون آمده و موجب افتخار و مباهات كاربران خود را فراهم ساخته است. كاربران اين نرم‌افزار به دقت محاسبات و صحت گزارشات آن، به اندازه‌اي اطمينان دارند آن‌گونه كه به چشمان خود مطمئن هستند.

با ما تماس بگیرید 05138455888